image image image image image
רפואה סינית - יעילה ובטוחה שיטות הטיפול המגוונות של הרפואה הסינית הפכו אותה לרפואה יעילה במיוחד ונפוצה בארץ ובעולם. רפואה סינית נפלאה לטיפול בכל שכבות הגיל והיא שימושית ומוכרת בכל קופות החולים ובתי החולים בארץ. התוצאות המתקבלות כתוצאה מהטיפול, מובילות לשיפור ניכר בבריאות הפיסית והרגשית, ומורגשות לטווח ארוך (מחקרים רבים מאשרים זאת).
התמחות ברפואה סינית לנשים הרפואה הסינית המסורתית מאפשרת לטפל בהצלחה במחלות נשים רבות וביניהן חוסר פריון, חוסר איזון הורמונאלי, תופעות גיל המעבר, בעיות וכאבים שסביב המחזור או הווסת ובעזרתה ניתן לשפר את תפקודה ואת איכות חייה של האישה. זיו אלקלעי בעל 12 שנות ניסיון באבחון וטיפול בנשים בתחום הפריון, בעיות הורמונאליות ותופעות גיל המעבר.
התמחות ברפואה סינית לילדים טיפול ברפואה סינית באמצעות צמחי מרפא, תזונה וכמובן דיקור סיני, מחזק את מערכת החיסון בקרב ילדים מגיל חצי שנה ועד בגרות ומונע התעצמות של בעיות גוף ונפש. מחקרים מוכיחים כי דיקור סיני בילדים הוא כלי טיפולי עיקרי ומדויק, אשר מקל על הילד והוריו ונותן תוצאות מדהימות.
רפואה סינית לגיל השלישי כשרפואה עם ניסיון פוגשת אנשים עם ניסיון... עונג גדול לטפל ולעזור לאנשים ולשפר את מצבם הבריאותי. הנאה זו מתעצמת  בטיפול באנשי הגיל השלישי. הסיפוק והאושר גדלים כאשר אני מסוגל ליישם את אלפי שנות הניסיון והחוכמה של הרפואה הסינית ולהעניק בעזרתה איכות חיים והנאה יום יומית לאנשים שניסו הכל וחוו הכל בחיים.
רפואה סינית ואורטופדיה השילוב ברפואה סינית בין דיקור סיני, שיאצו ותזונה רפואית הוא שילוב מנצח במקרים של כאבים אורטופדים רבים. מחקרים רבים הוכיחו שדיקור סיני הוא הכלי הטיפולי היעיל ביותר לטיפול בכאבים, במיוחד כאבי גב, ברכיים ופריצת/בלט דיסק. עוד הוכח, שטיפול בדיקור סיני הוא הדרך הטובה ביותר לשיפור הכאבים באופן מיידי, אך גם הטיפול שהשפעתו החיובית נשארה לאורך הזמן הגדול ביותר מרגע הפסקת הטיפול.

אודות זיו אלקלעי

אודות וחזון אישי

מאז ומעולם הרגשתי שאני כאן בשביל לעזור ולטפל.  מצעירותי עברו בראשי מחשבות ושאלות על תחום העיסוק שלי בעתיד. בתקופה זו הייתי תלמיד בחטיבת הביניים והעיסוק המרכזי בחיי היה אתלטיקה קלה, לכן התחברתי מאוד לתחומי אורטופדיה ופיזיותרפיה.
בשנת 1988 עברתי תאונת דרכים שאילצה אותי להפסיק לעסוק בספורט מקצועני. נפצעתי בכף רגלי והזדקקתי לעזרה מקצועית על מנת לשקם את רגלי במהרה. קיבלתי מספר טיפולים של פיזיותרפיה ולמזלי קיבלתי המלצה מאימי לעבור טיפולי רפואה סינית הכוללים דיקור סיני.

המפגש עם המטפל ברפואה סינית היה המפגש הראשון שלי עם הרפואה הסינית ועם דיקור שהוא אינו דיקור של אחות קופת החולים, זה היה מפגשי הראשון עם מחט עדינה במיוחד, מחט דיקור. קצב החלמת הפציעה גבר כבר מהטיפולים הראשונים והצלקת הפיסית והרגשית נעלמה. זו הייתה אהבה ממפגש ראשון ביני לבין רפואה סינית והפילוסופיה של הרפואה הסינית. ברגע זה הבנתי שרפואה צריכה לדעת לשלב בטיפול את התחום הפיסי, הרגשי והנפשי ביחד.

הבנתי שהאתגר הגדול ביותר של מטפל הוא לדעת איך לרפא את האדם ולא רק איך להעלים את כאבו. הבנתי שמטפל טוב יידע להשתמש בכל חושיו, להתחבר לאדם שעומד מולו ומבקש עזרה וכך להבין ולפתור את בעיותיו בכל המובנים.
הבנתי שאורטופד ופיזיותרפיסט מטפלים בצד הפיסי של האדם, פסיכולוג מטפל בצד הנפשי של האדם ורופא שעוסק ברפואה סינית אוסף את כל האינפורמציה, הידע והאינטואיציות שלו וביחד עם הפילוסופיה העמוקה של הרפואה הסינית ושיטות הטיפול הפשוטות והיעילות, מצליח לרפא את האדם ולעזור לו בכל הרמות יחד. זוהי רפואה שלמה, זה היופי הגדול וסוד ההצלחה של רפואה סינית.
הרגשתי בכל גופי שזה התחום שאני רוצה לעסוק בו וכבר מאז התחלתי לקרוא ולהעמיק בנושא, קראתי ספרים בנושא רפואה סינית, דיקור סיני וצמחי מרפא ובכל יום התחזקה תחושתי שזה התחום בו אני רוצה לעסוק.

למדתי במכללת מדיסין 4 שנים רפואה סינית מסורתית /  רפואה סינית מודרנית . 3 שנים נוספות התמחיתי במרכז פקואה ברפואה סינית קלאסית ( STEMS & BRANCHES) תחת "ניצוחו" של פטר וואן קרבל ( מטובי המורים והמטפלים ברפואה סינית ).

כ- 16 שנים אני מטפל בתחום רפואה סינית ומשתמש בטיפול בשיטת הרפואה הסינית הקלאסית, דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה רפואית וטאי צ'י. תחומי ההתמחות שלי כוללים: אורטופדיה, גניקולוגיה, טיפול בילדים וטיפול "בגיל השלישי".
אני חבר באגודה לרפואה סינית, מטפל בקליניקה בהוד השרון, בקדימה ובמסגרת קופת חולים.

שאיפתי - לאפשר לכל בני האדם רפואה שלמה המשלבת חוכמה עתיקה, ניסיון, אנושיות, הקשבה, סובלנות, רצון, סקרנות, ידע ועומק. בדרך זו נוכל להשיג ריפוי במינימום נזק ובמקסימום תועלת.

שלכם זיו אלקלעי

צרו קשר לכל שאלה בתחום רפואה סינית או לקביעת מפגש

כתבו עלי

ראיונות בתקשורת

חיפוש באתר

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

סיפורי מטופלים

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה