רפואה סינית - מאמרים

 • מאמרים בנושאי רפואה סינית ובריאות גוף ונפש ( 20 מאמרים )

  מבין כל תחומי ה"רפואה המשלימה", הרפואה הסינית היא התחום המסקרן והמתוחקר ביותר במזרח ובמערב וזאת מכיוון שההישגים של הרפואה הסינית הם המרשימים ביותר. בנוסף, תחת כנפיה של הרפואה הסינית ישנם מספר כלים רב לטיפול (אקופונקטורה, צמחי מרפא, תזונה, מוקסה, שיאצו, כוסות רוח...).

  בכל חודש יוצאים לאור מחקרים חדשים ומאמרים מרתקים בתחומים מגוונים אשר מתפרסמים בירחוני רפואה גדולים וידועים. באתר זה אשמור תמיד את היד על הדופק ואוסיף מאמרים ומחקרים בתחומים שונים, מעניינים ושכיחים.

 • מאמרים על רפואה סינית לנשים / הריון ולידה ( 10 מאמרים )

  בכל שלב בחיים, אנו צריכים עזרה, מחפשים את הדרך הנכונה ומקווים למצוא את האדם או המאמר שישיב על שאלותינו. זה יכול להיות בכל תחום שהוא - הרגש, לידה, הריון, גידול ילדים, תזונה לשיפור המראה או תוספים להעלאת האנרגיה.

  השתדלתי והמשיך להשתדל, לרכז עבורכן במאמרים, את מיטב הידע ותמצית המחקר ברפואה הסינית בנושאי בריאות האישה.

  כולי תקווה שתעזרו במאמרים ובמחקרים המצורפים, על מנת לשפר את בריאותכן, להכין את עצמכן ללידה, לגדול ולגדל ילדים בריאים ולהישאר בנפש בריאה.

 • מאמרים על תזונה ותוספי תזונה ברפואה הסינית ( 22 מאמרים )

  תחום התזונה ותוספי התזונה עלול להיות מבלבל ומייאש ביותר. מאות סוגי דיאטה, אלפי סוגי ויטמינים ותוספי תזונה. מה לקחת? למה? למה כדאי לי לאכול משמש וכמה ברזל יש בכל תמר? האם מותר לשתות בזמן האוכל ולמה בכלל צריך ויטמינים אם אני אוכל מצוין?

  תמיד היו ונשארו הרבה שאלות. הרפואה הסינית מאוד תומכת ומחזיקה בתזונה ככלי טיפולי יעיל, אך התיאוריה התזונתית של הרפואה הסינית לא דומה לתיאוריה התזונתית של תזונאי רגיל או נטורופת.

  כאן המקום להסברים שבהבדלים, לתמיכה בתחום התזונה ולהבנה מעמיקה יותר בנושא התזונה הסינית והמערבית בשילוב עם תוספי התזונה.

  לבריאות ובתאבון

 • מאמרים על רפואה סינית לילדים ( 10 מאמרים )

  ילדים טעונים באנרגיות רבות, הם רגישים עדינים ומושפעים בקלות ובמהירות .
  מגיל אפס בונה ומפתח הילד את  המערכות אשר בגופו, באופן פיסי, רגשי ונפשי.

  בגיל צעיר, ישנה חשיבות גדולה לכל שינוי קטן בתזונה, במסגרת החברתית ובמסגרת המשפחתית. כל שינוי עלול להביא לירידה ברמת האנרגיה של הילד או עליה ברמת האנרגיה.

  במיוחד בתחום הרפואה הסינית לילדים, חשוב להתעדכן במחקרים חדשים ובניסיונות עבר, על מנת שנשכיל ונגדל את ילדנו בצורה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לגדל.

  אתם מוזמנים לקרוא וללמוד (גם ללמד אותי) על החידושים, המאמרים והמחקרים החדשים שנכתבו. בנוסף, אציין כל התנסות פרקטית שלי בקליניקה וכל ידע חדש, על מנת לסייע לכם לגדל את ילדכם בבריאות שלמה.

  בהצלחה ולבריאות

 • מאמרי אורחים ( 14 מאמרים )
  מאמרי אורחים בתחומי רפואה סינית ורפואה משלימה.

חיפוש באתר

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה