חשיבות התזונה לילדים

herbs2ילדים טעונים באנרגיות רבות, הם רגישים עדינים ומושפעים בקלות ובמהירות .
על פי הרפואה הסינית, ילדים נחשפים בקלות ומגיבים בקלות לגורמים חיצוניים ופנימיים, החל מוירוסים וחיידקים וכלה בתזונה לקויה ושינויים חיצוניים.


מהלידה ועד גיל 5, בונה ומבסס הילד את כל המערכות אשר בגופו, פיסית, רגשית ונפשית. בתקופה זו קצב גדילתם והתפתחותם מהירה, הם לומדים ומ"מעכלים" אינפורמציה רבה ולשם כך הם זקוקים לכמות גדולה של אנרגיה.

אנרגיה= ויטמינים , מקור הויטמינים – תזונה מאוזנת ובריאה!

מדענים ורופאים מאשימים יותר ויותר את התזונה המערבית ה"ריקה" כמקור למחלות שונות, שחלקן הפכו למגיפה. אחת הדוגמאות המובהקות לכך היא מחלת הסוכרת מסוג 2, המתפתחת כמעט תמיד בגלל תזונה לקויה. לאורך דורות רבים נחשבה הסוכרת מהסוג הזה למחלה של זקנים ואילו כיום גם ילדים, בני נוער וצעירים לוקים בה במספרים מדאיגים.
לאלפי בני נוער יש עליה חריגה של כולסטרול ושומנים בדם ואחד מכל ארבעה ילדים – שמן.
אחוזי הילדים המפתחים מחלות הקשורות לכשל חיסוני ( אלרגיה, אסטמה, דלקות אוזניים, גרון ועיניים, ברונכיט, דלקת ריאות, חוסר קשב, סרטן וכו'...), עולים משנה לשנה.
הסיבה העיקרית לכך היא – תזונה לקויה!

לתזונה טובה יש יתרונות

מלבד הפחתת הסיכוי לסוכרת, פוחתת הנטייה לסבול מלחץ דם גבוה, או ללקות בטרשת עורקים, מחלות לב וסרטן. כמו כן תפקוד הגוף משתפר, מערכת העיכול פועלת בצורה טובה יותר, הריכוז משתפר, עור הפנים, הציפורניים והשיער בורקים, יש פחות נפיחויות וגזים, והתחושה הכללית חיונית ומלאת אנרגיה.

ילדים מתקשים להתמודד עם שינויים והשגרה בונה אותם ומעניקה להם ביטחון, לכן, גם שינויים בתזונה חייבים להגיע בצורה הדרגתית ומתונה. בעזרת הדרכתו של זיו אלקלעי (מטפל ברפואה סינית ומתמחה בטיפול בילדים), ניצור יחד שינוי חיובי בתזונתם של הילדים בבית בגן ובבתי הספר. ההדרכה כוללת הרצאות מודעות לתזונה להורים, לגננות ולמורים, ייעוץ תזונתי, הדרכה בבישול ועזרה בבחירת המוצרים החדשים. מניסיון העבר, ניתן ע"י שינוי תזונתי בלבד, לשפר את בריאות הילדים באופן משמעותי בזמן קצר ולהבטיח שהקטנים יהפכו למבוגרים בריאים ושמחים.

חיפוש באתר

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה