הריון קל ובריא

אינדקס המאמר
הריון קל ובריא
לפני ההריון
בזמן ההריון
טרימסטר ראשון
כל העמודים

הריון ולידה

הריון ולידה הן חוויות נשיות בהן מתחברת האישה את עצמיותה ופנימיותה העמוקות ביותר. פעמים רבות עולות בזמן ההיריון תחושות עמוקות וסימפטומים מן העבר, כמו מתחים נפשיים, פחדים וחששות. בנוסף חווה האישה ההרה שינוי פיזיולוגי בגופה המביא לעיתים לתופעות כמו בחילות והקאות, צרבות, לחץ דם גבוה, סוכרת הריונית, כאבי גב וכד'.

מניסיון הוכח כי נשים המטופלות בצורה טובה ונכונה לפני ובזמן ההיריון, משפרות את מצב בריאותן ובמרבית המקרים הן חוות לידה טבעית ללא כל התערבויות וסיבוכים, ובנוסף השיקום שאחרי הלידה, הקשר עם הנולד ובריאותו, מעלים דרגה ונעשים קלים ופשוטים יותר.
עם זאת במידה ונולד הצורך, הרפואה הסינית יכולה לעזור מאוד בתופעות של ההיריון, בלידה עצמה, ובבריאות הילד.

פעמים רבות הקשיים הנוצרים במהלך הלידה נובעים ישירות ממצבה הנפשי של האם, הסובלת מפחדים וחרדות מהלידה. כתוצאה מכך, אין התקדמות בתהליך הלידה או שהצירים נפסקים לפתע. במקרים הללו השיאצו, המגע וההכנה הנכונה לקראת הלידה , תעזור לאישה להפיג את הפחדים והחרדות, היא תרגיש בטוחה יותר, תחוש בכוחותיה המתחדשים והשינוי במצבה הנפשי יביא עד מהרה גם להמשכה התקין של הלידה.

כמובן שניתן לסייע גם לאחר הלידה בתהליך ההתאוששות, לעזור בבעיות הנקה כמו גודש, דלקות, חוסר חלב, טחורים, עצירות, כאבים וכמובן שניתן לשפר את בריאותו של הנולד.
בזמן ההיריון, האם והעובר אחד הם, לכן אם נשפר את מצבה של האם בזמן ההיריון, ניתן לעובר תנאים טובים יותר להתפתחותו ונסייע בהולדת תינוק בריא ומאושר יותר.חיפוש באתר

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה