רפואה סינית משלימה לכם את תמונת הבריאות...

לעיתים לא די בפיתרונות אותם מציעה הרפואה הקונבנציונלית. על מנת שתשובו לאיתנכם, אתם נזקקים לעזרה נוספת שתשלים בעבורכם את התמונה כולה.
זו הסיבה בגינה יותר ויותר רופאים מפנים את מטופליהם הנמצאים בעיצומו של טיפול קונבנציונלי, אל הרפואה הסינית המובילה את המטופלים לשיפור משמעותי (הן גופני והן נפשי) שכמותו טרם חוו קודם לכן.
על מנת שאתם תהנו מהתוצאות הטובות ביותר, חשוב לבחור במטפל שיוביל אתכם אל הטיפול היעיל ביותר בעבורכם, דבר שניתן להשגה רק באמצעות ידע מקיף וניסיון פרקטי המכיר את עוצמתה ומגוון תחומי ההתמחותה של הרפואה הסינית.

הרפואה הסינית בטוחה ביותר ל"משתמש"...

רפואה סינית הינה למעשה רפואה טבעית בה גלומים רק יתרונות בעוד הסיכונים הם מינימליים. לכן תוכלו להעזר ברפואה סינית ללא כל חשש וללא הגבלת גיל.

רפואה סינית לא מסתפקת ב"השקטת" כאב, אלא פשוט מבריאה...

הרפואה הסינית מטפלת במימד העמוק והרחב ביותר של הכאב או המחלה. זהו בדיוק ההבדל בין הקלה זמנית שתחושו באם תיטלו כדור לשיכוך כאב הראש לבין הטיפול בסיבה הגורמת לו. הטיפול בסיבה ולא רק בסימפטום מבטיח שהמחוש או המחלה ממנה אתם סובלים תמוגר לטווח ארוך ולא רק באופן זמני.

מניעה ותחזוקה שוטפת של גופכם - "תעודת האחריות" לבריאותכם...

גם אתם מודעים מן הסתם לחשיבות המניעה והתחזוקה השוטפת של גופכם כדרך הנכונה ביותר לשמירה על בריאותכם הכללית.

מניעה ותחזוקה גופנית ונפשית הן "תעודת האחריות" לכך שאכן תצליחו להישאר בריאים לאורך שנים.

רפואה סינית שמה לה למטרה לדאוג לכם בעוד מועד, בכדי שאתם לא תצטרכו לדאוג לבריאותכם העתידית.

רפואה סינית - הצלחה שמוכחת "בשטח"...

המחקרים המדעיים לא מפסיקים להזרים נתונים אודות אחוזי ההצלחה הגבוהים בקרב אנשים שטופלו באמצעות רפואה סינית ובפרקי זמן קצרים יחסית, במגוון רחב של בעיות להן לא נמצא פתרון הולם ומלא ברפואה הקונבציונלית. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים פונים אל הרפואה הסינית.

 

רפואה סינית - הרבה יותר מדיאגנוזה רפואית...

אתם הרבה יותר מעוד גוף או נפש הזקוקה לטיפול. אתם אדם חד פעמי וייחודי שהינו מכלול שלם הדורש התייחסות אישית ומותאמת. זה בדיוק המענה הכולל אותו תוכלו לקבל ברפואה הסינית. זה רק אתם וההתאמה המלאה לצרכיכם הגופניים והנפשיים כאחד ובעבור כך, חשוב לבחור מטפל שיש לו את הידע המקיף ביותר, דבר שיאפשר לו לשמש כצינור שינתב אתכם לסוג הטיפול המתאים ביותר למקרה האישי שלכם.

ידע רחב שמאפשר את התאמת הטיפול המושלם...

ניתנה לי הזכות להתאים לכם את הטיפול הנכון ביותר לבעייתכם וזאת בשל העובדה שמעולם לא פסקתי מלצבור ידע שמקיף את מרבית תחומי הרפואה הסינית, ידע שכולל בין היתר: 7 שנות לימוד (4 מתוכן בתחום הרפואה הסינית המודרנית ושלוש נוספות בתחום הרפואה הסינית הקלאסית), 16 שנות נסיון בהן עברתי מספר התמחויות כגון: התמחות בטיפול בנשים ברפואה סינית, התמחות בטיפול בילדים, התמחות באורטופדיה, התמחות בפציעות ספורט וכן נסיון רב בתחום הטיפול בגיל השלישי.

המשמעות בעבורכם היא חיסכון בזמן ובהוצאות מיותרות בעבור חיפוש טיפול מתאים, שכן מתוקף היותי מומחה במגוון רחב של נושאי התמחויות, יש באפשרותי להתאים לכם את הטיפול המתאים ביותר וע"י כך גדלים משמעותית גם סיכויי ההצלחה של הטיפול.

גישה שהופכת טיפול לחוויה...

בנוסף לידע האקדמי צברתי נסיון של שנים עם אוכלוסיות מגוונות כך שגם אם הטיפול נתפס כטיפול המכיל אלמנטים כדיקור סיני, אין זה משנה אם אתם ילדים, נשים, או אוכלוסיה מבוגרת, מהר  מאוד תגלו שאתם מצפים לבוא לטיפולים השונים ויוצאים מהם בשמחה לא פחותה. התחושה הזו (שמקורה בקבלה של כל אדם באשר הוא וכן של ניסיון רב אותו רכשתי במשך השנים) היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר להצלחתו של הטיפול בתחום הרפואה הסינית.

רפואה סינית - יעילה ובטוחה

image

שיטות הטיפול המגוונות של הרפואה הסינית הפכו אותה לרפואה יעילה במיוחד ונפוצה בארץ ובעולם. רפואה סינית נפלאה לטיפול בכל שכבות הגיל והיא שימושית ומוכרת בכל קופות החולים ובתי החולים בארץ.

התוצאות המתקבלות כתוצאה מהטיפול, מובילות לשיפור ניכר בבריאות הפיסית והרגשית, ומורגשות לטווח ארוך (מחקרים רבים מאשרים זאת).

מידע אודות טיפולים ברפואה הסינית הכוללת דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא

שיטות הטיפול המרכזיות ברפואה הסינית הן דיקור סיני, תזונה, צמחי מרפא ושיאצו. בעזרת שיטות טיפול אלה הרפואה סינית מונעת, מתקנת ומטפלת בבעיות רפואיות בקרב מבוגרים וילדים, כטיפולים חלופיים ומשלימים לרפואה הקונבנציונאלית.

הרפואה הסינית מטפלת במגוון רחב של תופעות ומחלות ולעיתים רבות מצליחה במקרים בהם הרפואה הקונבנציונאלית נכשלה או נותרה ללא מענה מתאים.

הרפואה הסינית היא אוצר לאומי רב ערך המתבססת על הבנת תופעות גופניות ונפשיות שמקורן במסורת ובתקופות עתיקות ולפיה כל אדם שמגיע לטיפול הוא עולם ומלואו וכך צריך להתייחס אליו.

התהליך המקובל בטיפולי רפואה סינית

בשלב הראשוני נעשה אבחון. האבחון מתחיל מהתבוננות חיצונית על מבנה הגוף ושפת הגוף, התבוננות בסימנים המופיעים באזורי גוף שונים לרבות צבעי הפנים, צבע הלשון, שינויים בעור, מראה הציפורניים, שינויים בהפרשות, בקול, דרך ההליכה ודרך הישיבה של המטופל. שיחה עם המטופל המאפשרת קבלת נתונים רפואיים והבנת תהליכי המחלה, אבחון דופק ולשון וכמובן קבלת הנתונים והבדיקות הקשורות לעבר הרפואי של המטופל.

בשלב השני שלאחר האבחון, נעשה ייעוץ הכולל שינויים באורח החיים ובהרגלי התזונה (במידת הצורך).

בשלב השלישי שלאחר הייעוץ, נבנית אסטרטגיה טיפולית ומוסבר למטופל התהליך המדויק של הטיפול ומשמעותו.

בשלב הרביעי והאחרון, מתבצע הטיפול שכולל דיקור סיני.

הדופק – כלי אבחון עיקרי ברפואה סינית

האבחנה החשובה ביותר בטיפול על פי הרפואה הסינית היא אבחנת הדופק. אבחון על פי דופק הינו מורכב וקשה ללימוד, ולכן מירב המטפלים נמנעים מלהשתמש בו. הדופק, על פי הרפואה הסינית, מאפשר להגיע לאבחנה מדויקת ועמוקה ביותר. אבחון הדופק מבוסס על ניסיון רב של המטפל והוא חשוב ביותר לבחירת נקודות הדיקור הנכונות לטובת הצלחת הטיפול.

זיו אלקלעי – מומחה לרפואה סינית מודרנית וקלאסית

זיו אלקלעי מטפל מוסמך, Lic.Ac) license acupuncture ), מבכירי המטפלים ברפואה סינית, מומחה לטיפול בילדים ונשים, עם 12 שנות ניסיון מוכח.

משלב בטיפולו דיקור סיני, צמחי מרפא, תזונה, תוספי תזונה ושיאצו.

בוגר 4 שנות לימודי רפואה סינית מודרנית במכללת מדיסין.

בוגר 3 שנות לימודים מתקדמים בשיטות רפואה סינית קלאסית / עתיקה על פי תיאורית  Stems and Branches (תיאורית הגזעים והענפים) שלמד מפטר ואן קרבל (מטובי המטפלים בעולם).

בוגר השתלמויות מקצועיות והתמחות בטיפול בנשים וילדים באמצעות רפואה סינית אצלJulian Scott   מומחה בעל שם בינלאומי לטיפול בילדים דרך הרפואה הסינית.

נימנה על קבוצה מצומצמת של מטפלים מישראל שהעמיקו בלימודיהם ומיישמים תיאוריות וטיפול מעשי וממשיכים ללמוד, להשתלם ולהתמחות בתחום כל הזמן.

מרצה ומעביר סדנאות בנושא רפואה סינית ואורח חיים בריא למבוגרים וילדים.

במסגרת קליניקה פרטית בהוד השרון ובקדימה, מטפל במגוון רחב של מחלות, בעיות רפואיות וטיפולים מניעתיים בתחומים רבים ובעיקר בטיפול ברפואה סינית לנשים וטיפול ברפואה סינית לילדים, על ידי שילוב הרמוני של דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא.


חיפוש באתר

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

סיפורי מטופלים

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה