מרפק טניס / טניס אלבו / גולף אלבו

תופעה זו נקראת מרפק טניס מכיוון שטניסאים מקצוענים מאמצים רבות את המפרק הזה ובעקבות שימוש יתר נוצרת דלקת מקומית באזור  המרפק החיצוני.

תופעה דומה אך פחות שכיחה היא דלקת וכאבים בצד השני של המפרק. יש אשר קוראים לתופעה גולף אלבו GOLF ELBOW מכיוון שהתנועה בחבטת הגולף מאמצת במיוחד את מפרק זה.

איך ואיפה מרגיש טניס אלבו / גולף אלבו

ברוב המקרים בפרקטיקה  מגיעים אנשים רבים עם כאבים מסוג זה ואבחון של טניס אלבו, בלי קשר לשימוש יתר במפרק או משחק טניס/ גולף. לאחרונה, יותר ויותר אנשים מגיעים למרפאה עם התופעה בעקבות שימוש יתר במפרק כף היד במחשב. בעקבות מאמץ לא נכון של כף היד, נצורת דלקת גם במפרק המרפק.

הכאב מורגש באזור המרפק או לאורך היד עד אצבעות הידיים (אצבע האמה או האצבע המורה). הכאב יכול  להופיע לאורך כל היום והלילה או רק בשימוש היד.

מהו ימליץ לי האורטופד

אורטופד ברוב המקרים של טניס אלבו, יציע להפסיק את הפעילות אשר גרמה לכאב (ברוב המקרים אין פעילות כזאת), בנוסף ימליץ האורטופד ברוב המקרים על כדורים נוגדי דלקת ובמידה והם לא עוזרים, ימליץ על הזרקת סטרואיד (קורטיזון) במקום (חייב להזכיר שקורטיזון הוא חומר חזק ביותר שעלול לגרום לתופעות לוואי לא נעימות). במקרים מסוימים פיזיותרפיה יכולה להועיל.

כמעט ב 100% מהמקרים נראה חזרה של הכאבים לאחר מספר שבועות או חודשים, למרות הטיפול התרופתי והפזיוטרפי.

רפואה סינית עוזרת פלאים

במרפאה אני עד לעשרות מקרים דומים אשר קיבלו את כל סידרת הטיפולים הפיזיוטרפים וכל סדרת הכדורים המומלצת והבעיה חזרה ואף החמירה.

מניסיוני הרב בתחום האורטופדיה ברפואה הסינית, ואחרי שנים רבות של עבודה עם ספורטאים, אגיד בלב שלם, שבעזרת דיקור סיני בלבד, ניתן לטפל בבעיה ביעילות מושלמת ללא חזרה של הסימפטומים, בכל גיל!

הטיפול ברפואה סינית מורכב משלושה חלקים.

בשלב הראשון מחזקים את מערכת החיסון (היא זו אשר אמורה לטפל בדלקת שנוצרה במפרק).

בשלב השני נטפל ישירות במפרק הכואב.

בשלב השלישי נטפל בגורם (חוסר איזון) אשר גרם לבעיה וכך מונעים את חזרת הדלקת בעתיד. כל זאת בעזרת דיקור סיני בלבד.

במקרים בודדים בלבד, נשתמש בצמחי מרפא לחיזוק בשלב הראשון, לתקופת זמן קצרה ביותר.

נשמע פשוט? אולי מידי פשוט? אבל זו העובדה בשטח. למה לסבול חודשים רבים, למה להשתמש בתרופות מזיקות, אם אפשר להשתמש בכלי כל כך פשוט וכל כך יעיל.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

טיפולי רפואה סינית בקליניקה

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה