מחזור לא סדיר/ חוסר איזון הורמונלי

לפני בערך שנה וחצי התחלתי את טיפולי אצל זיו אחרי תקופה ארוכה שהמחזור החודשי שלי לא היה סדיר כלל. תקופות ארוכות שלא הייתי מקבלת מחזור,הפרשים לא סדירים בין לבין ושיגעון הורמונלי גדול.
החלטתי שאני לא חוזרת ליטול גלולות ומנסה את מזלי בטיפול אלטרנטיבי/ רפואה סינית.

הטיפול אצל זיו הביא לכך שהמחזור שלי נהיה סדיר וייצב אותי מבחינה הורמונלית בצורה שלא משאירה מקום לספק שאכן טיפול ברפואה סינית בשילוב דיקור סיני וצמחי מרפא הוא הפתרון!

מעבר לתוצאות המדהימות, אני מאמינה שגם לדמות המטפל יש משקל רב בתהליך ואני יכולה להגיד ללא ספק שזיו ברוגע שלו, בהבנתו את המצב והתנהלותו במהלך הטיפול השפיע עליי רבות והפך את ההליך לנעים יותר ונכון יותר.

בטיפול מסוג זה, הגבול בין פתיחות למקצועיות המטפל הוא דק מאד ואני לחלוטין הרגשתי שאני יכולה לסמוך על זיו בעיניים עצומות ולהתמסר לטיפול בצורה טוטאלית.

לימים אני מרגישה שההחלטה שלקחתי בזמנו להתחיל בטיפול מסוג זה, היא ההחלטה הטובה ביותר שלקחתי ואני ממליצה מכל הלב לכל מי שמתלבטת, לפתוח את הראש ולשקול בחיוב גדול את הפתרון שאני מצאתי לעצמי :)

חיפוש באתר

סיפורי הצלחה

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה