פוליפים באף

NASAL POLYPS - פוליפים
פוליפים נוצרים בדרך כלל באזור שבו נפתחים הסינוסים אל חלל האף ועלולים לחסום את הניקוז של הסינוסים ולגרום לנוזל להצטבר בסינוס וליצירת זיהום עתידי, וכאב.
אנשים הסובלים מרניטיס אלרגית נוטים לפתח פוליפים. פוליפים יכולים אף להתפתח במהלך זיהום ונעלמים בד"כ עם העלמות הזיהום. פוליפים גדלים בד"כ באזורים בהם הרקמות נפוחות בגלל הצטברות נוזלים ודלקות, כמו בחלל בין פתחי הסינוסים וחלל האף. הטיפול המקובל היום הוא ע"י טיפות אף להקלה על הנשימה, משאף שבו קורטיזון או שאיבת הנוזל מהסינוסים. כל דרכי הטיפול מבוססים על הקלה זמנית בלבד.
במקרים מסוג זה ניתן לטפל ע"י דיקור וצמחי מרפא, שכיח יותר לראות בקליניקה אנשים שהיו להם בעבר פוליפים שהוסרו ולאחר שנים הפוליפים חזרו ואך החמירו ולאחר תקופת טיפולים ברפואה סינית מצבם השתפר ונשאר כך.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה