פוליפים ונודלות במיתרי הקול

VOCAL CORD POLYPS\ NODULE - פוליפים ונודלות במיתרי הקול

גדילה לא סרטנית על מיתרי הקול המתפתחת כתוצאה משמוש יתר בקול, צעקות מרובות, שירה מאומצת אלרגיה כרונית, רפלוקס של הקיבה או שאיפה כרונית של חומרים הגורמים לגירוי כמו עישון, עשן תעשייתי וכו'. מתבטא בצרידות ובדיבור מתנשף. הטיפול המקובל היום הוא ניתוח להסרת הגידולים (כמובן שיש לבדוק האם הגידול הוא סרטני) ובנוסף יש ללמוד מחדש איך להשתמש נכון עם הקול.

הרפואה הסינית יכולה ברוב המקרים לטפל בפוליפים אך לא תמיד בנודלות. אך אחרי הוצאתן של הנודלות יש צורך למנוע את חזרתם שנית וזאת ע'י ההבנה המערכתית של האדם בכלל ובפרט וטיפול בחוסר האיזון שגרם בראשונה להופעת הנודלות. (לא כל מי שיהיה חשוף לגורמי הסיכון – יהיה לו נודלות/ פוליפים ולעיתים רואים מצבים בהם אין חשיפה לעשן, אין שימוש יתר בקול, אין רפלוקס ועדיין יש נודלות/ פוליפים).

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה