דלקת הסימפונות

BRONCHITIS - דלקת הסמפונות

דלקת של הסמפונות נגרמת לרוב על ידי זיהום נגיפי או חיידקי שנרפא בסופו של דבר כמו כל זיהום אחר, אבל כאשר יש דלקת כרונית או ברונכיטיס לחולי לב או קשישים, המחלה מסוכנת למדי. לחולי מערכת חיסון, מעשנים, חולי לב וחולי מחלות שונות של הריאות יש קושי תמידי בהוצאת חלקיקים נשאפים מהסמפונות ולכן יש סבירות גדולה יותר לאנשים אלה לחלות במחלה.

הדלקת מתחילה בסימנים רגילים של התקררות כגון נזלת, צמרמורות, כאבי שרירים, חום וכאב גרון, וממשיכה לשיעול יבש ומאוחר יותר השיעול מלווה בכיח ירוק או צהוב. החום נמשך כמה ימים והשיעול יכול להימשך מספר שבועות ולעיתים מלווה בקוצר נשימה, צפצופים ודלקת ראות עלולה להתפתח.

הטיפול מתרכז בהורדת החום, טיפול אנטיביוטי ומרחיבי סמפונות.
בקליניקה אני עד למצבים רבים של ברונכיט כרונית הנמשכת לעיתים עד חצי שנה. ישנה חולשה גדולה של מערכת החיסון שאינה יכולה להתמודד כראוי עם הפתוגנים (חיידקים, ווירוסים ואלרגנים אחרים), ולכן הפעולה הנחוצה היא שיפור וחיזור מערכת החיסון על מנת שתוכל להתמודד עם "הפולשים" בצורה יעילה יותר , בשלב הראשון יש אפשרות על ידי דיקור סיני וצמחי מרפא לשחרר את הפתוגן החוצה ובשלב הבא, נחזק את מערכת החיסון על מנת שלא יהיו מקרים נוספים של זיהומים. הטיפול ברפואה סינית במקרים אלה יעיל מאוד, אך במקרים של חולשה גדולה של מערכת החיסון ובאנשים קשישים מאוד וחולים מאוד התהליך ארוך יותר.

 

 

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה