דלקת חניכיים

GINGIVITIS - דלקת חניכיים

זיהום שכיח ביותר של רקמת החניכיים המקיפה את השיניים. הסיבות לדלקת כוללות: חוסר היגיינה בחלל הפה, תזונה לקויה, הצטברות אבן/ פלאק, לעיתים רבות- תופעת לוואי של תרופה וחוסר בוויטמינים ומינרלים.

הסימנים לדלקת כוללים: חניכיים נפוחות וכואבות, חניכיים מבריקות, אדומות ורגישות למגע, מדממות, ריח וטעם רע מהפה ואולקוס של החניכיים. במידה ואין טיפול נכון של דלקת בחניכיים, הדלקת עלולה להעמיק ולפגוע, דרך חדירת החיידקים ללב, לראות ולדרכי הנשימה העליונות. בנוסף החמרה של דלקת בחניכיים עלול להוביל לנסיגת החניכיים ונפילת שיניים. הטיפול כולל ניקוי הפה ובמקרים חמורים אנטיביוטיקה.

במרפאתי אני ממליץ על דרכים למנוע את התפתחות הדלקת הראשונית ע"י אכילה נבונה, עשירה במקורות סידן, מינרלים וויטמינים, שימוש במשחת שיניים צמחית, אשר מטפלת בדלקת ובאבן ללא חומרים מזהמים (פלואור, SLS...) ונשתמש במי פה הכוללים צמחי מרפא על מנת לרפא את הדלקת.

חשוב לזכור שהדלקת היא רק סימפטום. מקור הדלקת על פי הרפואה הסינית היא חולשה של אנרגיית הכליות. לכן חלק בלתי נפרד מהטיפול יהיה חיזוק הכליות ע"י דיקור סיני. מניסיוני אוכל לומר שניתן לרפא ולמנוע דלקת בחניכיים בצורה יעילה ומהירה ביותר.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה