דלקת כרונית של האוזן התיכונה

HRONIC OTITIS MEDIA - דלקת כרונית של האוזן התיכונה

 

זהו מצב של זיהום מתמשך של האוזן התיכונה שנגרם עקב נקב קבוע בעור התוף. נקב עור התוף עלול להיגרם כתוצאה מדלקת חריפה באוזן התיכונה, חסימה של חצוצרת השמע, חבלה מגוף זר שחדר לאוזן, שינוי פתאומי בלחץ אוויר או כוויות חום וכימיקלים.

 

התסמינים כוללים הפרשה מוגלתית בעלת ריח רע, לעיתים אובדן שמיעה ולעיתים כאבים. סיבוכים חמורים של המחלה כוללים דלקת האוזן הפנימית, שיתוק הפנים, זיהום המוח וכולסטאטומה.

 

הטיפול המקובל כולל ניקוי יסודי של האוזן ע"י רופא בשאיפה ובצמר גפן, מריחת תמיסת חומץ בתוספת של קורטיזון ומתן אנטיביוטיקה במקרים חמורים של זיהום חיידקי.

 

הגוף ברוב המקרים יכול לרפא ולתקן את הנקב בעור התוף בעצמו, אך לשם כך האוזן חייבת להישאר נקייה ולא מודלקת לתקופה ארוכה. בזמן זה של שיקום יש צורך בחיזוק של מערכת החיסון, על מנת שלא תתפתח דלקת חדשה, ייבוש האוזן מנוזלים וריפוי הדלקת המקומית. הדיקור הסיני בתוספת של צמחי מרפא ותזונה מחזקת תומכים בגוף בשלב זה בדרך לשיקום הנקב וריפוי הדלקת הכרונית.

מניסיוני, אחוזי ההצלחה גדלים כאשר תהליך השיקום כולל טיפול ברפואה סינית.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה