ואגיניטיס / וולוויטיס

VAGINITIS /VULVITIS - ואגיניטיס / וולוויטיס

ווגיניטיס וולוויטיס הם דלקות של הנרתיק והשפתיים באיבר המין הנשי.

הדלקות מתבטאות בכאב מקומי, יובש מקומי, גרד, הפרשות צהובות ולבנות, ריח רע, וכאב בזמן קיום יחסי מין.

רקמת האיבר הפנימית והחיצונית עלולה להיפגע כתוצאה משימוש בתרופות, התקן תוך רחמי, שינויים הורמונלים, הקרנות, גידול מקומי והיגיינה נמוכה. הזיהום לרוב הוא חיידקי וויראלי או פטרייתי. ווגיניטיס חיידקי וויראלי עלול לעבור ביחסי מין, למרות שמחולל המחלה נמצא גם אצל נשים צעירות שאינן פעילות מבחינה מינית. סוג נוסף של דלקת בנרתיק יכולה להיות – דלקת שמרים נרתיקית. הדלקת נגרמת כתוצאה מסוכרת, גלולות למניעת הריון, אנטיביוטיקה, הריון ויובש ופגיעה ברירית האיבר כתוצאה משימוש בתכשירי היגיינה שונים.

 

הטיפול המקובל כיום הוא שימוש באנטיביוטיקה במקרה של זיהום חיידקי (מחליש ופוגע יותר ברירית ומערכת החיסון שלה וגורם לדלקות חוזרות), תזונה למטרת חיסול הקנדידה (שמרים), פולידין מקומי ומשחות לטיפול מקומי.

 

הטיפול ברפואה הסינית מורכב משלושה חלקים. בשלב הראשון נפחית את התסמינים המציקים בכך שנפחית את הדלקת. נעשה זאת ע"י דיקור סיני, צמחי מרפא כתרופה, צמחי מרפא לשטיפה מקומית ותזונה מתאימה. בשלב הבא נמשיך להשתמש בדיקור וצמחי מרפא אך נשנה את אופי הטיפול ליותר מחזק ובונה את מערכת החיסון הכללית והמקומית. בשלב האחרון אין יותר ביטוי בתסמינים תקופה ארוכה, מערכת החיסון התחזקה ונשאר רק למנוע את הופעתה החוזרת של הדלקת. נשתמש רק בדיקור (לעיתים פחות תכופות) ונמשיך להקפיד על תזונה מחזקת ולא מזיקה ומחלישה.

הטיפול מאוד יעיל, מרפא את הדלקת ומשקם את מערכת החיסון ורירית הנרתיק במהרה וללא התערבות תרופתית.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה