דלקת הערמונית

Prostatitis - דלקת הערמונית

 

זוהי דלקת בבלוטת הערמונית אשר ברוב המקרים מקורה אינו מזוהה. לעיתים זיהום חיידקי עלול להתפשט מהשתן. התסמינים העיקריים של הדלקת הם כאב פנימי שורף, כאב גב תחתון, חום וצמרמורות, תכיפות במתן שתן ולעיתים שתן דמי. הזיהום עלול להתפשט לשק האשכים וגורם לאי נוחות וכאבים עזים, נפיחות וכאב עז במגע. מקור הדלקת יכול להיות גם פטרייתי, וויראלי או מיצורים חד תאיים.

 

בבדיקת רופא תתגלה נפיחות, רגישות מקומית ופנימית. ניתן לקבוע את סוג הדלקת בעזרת בדיקת שתן, דם ובדיקת נוזל הערמונית. הטיפול המקובל בזיהום חיידקי הוא אנטיביוטיקה במשך 3 חודשים ובמקרים אחרים עיסוי הערמונית ופליטת זרע מוגברת יכולים להקל על הלחץ בנוסף לתרופות לשיכוך הכאב.

 

הטיפול ברפואה הסינית יעיל במקרה של זיהום חיידקי (רצוי לעשות ניסוי של מספר ימים לפני תחילת הטיפול האנטיביוטי) ובמיוחד יעיל במקרה של זיהום וויראלי או פטרייתי. הטיפול נעשה ע"י דיקור וצמחי מרפא ותוצאות הטיפול נראות לאחר מספר שעות עד ימים ספורים.

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה