כאבי ראש וחזה

רון (בן 26)- כאבי ראש, כאבים בחזה וחולשה גדולה-אוגוסט 2008

אמא של רון התקשרה מודאגת מאוד ממצבו. הוא ילד חזק, בריא ושמח, אבל בתקופה האחרונה הוא כמו שבר כלי, חלש מאוד, קולו חלש, הוא מתלונן על כאבי ראש בלתי נסבלים ואני מודאגת ולא מצליחה לישון בלילות במיוחד בגלל שהוא מתלונן על כאבים חזקים מאוד בחזה, שלא מפסיקים. מה עושים? הדיקור יכול לעזור לו כמו שהוא עזר לי ?(כאבי ראש, וגרד). כמובן, עניתי ונפגשתי עם רון יום למחרת. מתחת למסכה של כאבים וחולשה, זיהיתי ברק של שמחה וחום בעיניו של רון, מין אופטימיות שאין לכל אחד, אבל משהו לא איפשר לו לבטא אותה.תוספת חשובה לעבר הרפואי של רון היתה מחלת הנשיקה לפני שנה. מספר חודשים לאחר המחלה טופל בדיקור סיני. "הוא פוצץ אותי במחטים, שכבתי והרגשתי כמו קיפוד. אחרי הטיפול הרגשתי ממש בסדר, נראה כאילו הכל עבר כמו קסם, אבל מספר שבועות אחרי התחלתי להרגיש חולשה גדולה וכאבים בחזה". בדיקות הדם של רון היו טובות, וכך גם בדיקות הריאות והלב ולפי דבריו של רופא המשפחה- רון בריא. לפי אבחנת הדופק שלי, סבל רון מחולשה גדולה של הכליות, הכבד והלב, שלושת האיברים החשובים ביותר בגופנו. בנוסף הורגש בדופק פתוגן (מחולל מחלה) כלוא בכבד. ההשערה היתה שהטיפול בדיקור שעבר רון גרם לווירוס של מחלת הנשיקה לחדור פנימה לעומקה של מערכת החיסון.

מטרתי היתה לשקם את מערכת החיסון של רון ולהוציא את הפתוגן החוצה.

בטיפול הראשון חיזקתי את אנרגיית הכליות ע"י 4 נק' דיקור:

נקודות מס' 9, 37, 39 שעל מסלול הקיבה ונק' מס' 23 שעל מסלול החוצה הקדמי.

בטיפול השני היתה עדיין חולשה ועייפות אבל הרבה פחות, המשכתי לחזקו ע"י 2 נק': נק' מס' 6 שעל מסלול המעי הגס ונק' מס' 7 שעל מסלול המעי הדק.

בטיפול השלישי, לאחר שלושה שבועות, הרגיש רון הרבה יותר מחוזק, לא היו כאבי ראש וגם הכאב בחזה נעלם. בשלב זה בחרתי להתחיל להוציא לאת הפתוגן ולהמשיך לחזק את הכליות והכבד.

לאחר 4 טיפולים (בערך חודשיים), חזר לרון החיוך לעיניים. רון חזר ללימודיו ולעבודתו ותחושותיו מצויינות

 

חיפוש באתר

סיפורי הצלחה

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה