תופעות גיל המעבר

אסתר (בת 53)- תופעות גיל המעבר, גלי חום, הזעות יובש נרתיקי-נובמבר 2008

"אני סובלת כבר הרבה שנים, אין לי זמן ללכת לרופא נשים, אני יודעת שהוא ירשום לי הורמונים ואני ממש אנטי, חוץ מזה חברה שלי אמרה לי שהוצאת אותה רק ע"י דיקור מהתופעות שלה- אז פיניתי זמן במיוחד והגעתי. אתה חייב להציל אותי. אני לא מצליחה לישון, לא מצליחה להתרכז בעבודה, יש גלי חמסין קשים ביום ובלילה ובעלי מאוד לא מרוצה שאנחנו לא מקיימים יחסי מין כבר חודשים רבים".

מטרת הטיפול היתה כמובן איזון הורמונלי. בשלב ראשון, על מנת להפחית במהרה את התופעות ולשפר את איכות חייה של אסתר, רשמתי פורמולת צמחי מרפא קלאסית לחיזוק הכליות והוצאת "חום ריק"- zhi bai di huang wan

בשלושת הטיפולים הראשונים חיזקתי ואיזנתי את הכליות והלב. שני איברים אלה חשובים מאוד ובעלי קשר הדוק לאיזון ההורמונלי. בשלב זה אסתר לא הרגישה עדיין שיפור משמעותי במצבה, מלבד מעט יותר אנרגתית והתופעות נחלשו בעשרה אחוזים בלבד.

לאחר שני טיפולים נוספים של איזון וחיזוק, חל שיפור משמעותי של כחמישים אחוזים בכל התופעות, אך לאשה משימתית כמו אסתר זה לא הספיק- "זה נחמד אבל מתי כבר ארגיש כמו בן אדם נורמלי?"

לעיתים רבות על מנת להגיע לאיזון הורמונלי, יש צורך במספר טיפולים של חיזוק. אחד הסימנים הנפוצים של התחזקות- הופעת מחזור באופן חד פעמי (למרות שכבר שנים לא היה), ואכן הוא הגיע. למשך מספר ימים הרגישה אסתר צעירה בעשרים שנה. בשלב זה ניתן היה להתחיל לטפל במסלולים המיוחדים הקשורים לאיזון ההורמונלי- chong mai/ dai mai .

לאחר כשלושה חודשי טיפול תופעות גיל המעבר חדלו ואיכות חייה של אסתר השתפרו פלאים (גם של בעלה). מאז אסתר ממשיכה להגיע לטיפולי מניעה ותחזוקה אחת לחודשיים שלושה.

חיפוש באתר

סיפורי הצלחה

השאר\י פרטים להתקשרות

...

הרשמה לניוזלטר

הרשמו כעת ומפעם לפעם ישלח אליכם לתיבת הדוא"ל טיפ שיתרום רבות לבריאותכם הכללית.

הרשמו כעת לקבלת עדכונים

אני מאשר\ת קבלת חומר שיווקי באימייל

חפשו באינדקס מחלות

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash player

אל תעבירו יום נוסף עם תחושת כאב או חוסר נוחות!  הרגישו בנוח ליצור איתי קשר בכל דילמה ושאלה הנוגעת למצבכם הבריאותי. אשמח לעזור.
תנאי שימוש באתר התכנים המופיעים באתר נועדו לספק מידע בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. הכניסה והגלישה בדפי האתר מהווה הסכמה לתנאי השימוש
פרטי התקשרות טלפון: 077-3332267
נייד: 052-2203683
zivmedica@gmail.com
www.zivmedica.com
קליניקה בהוד השרון רחוב הטווס 1
בניין "עד 120"
הוד השרון
קליניקה בקדימה רחוב אפרסמון 15
מושב קדימה